Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

 

PolyakovVV

Академічно обдарована студентка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - на стажуванні з програмування в Науково-навчальному центрі прикладної інформатики НАН України. На фото - старший викладач Віталій Віталійович Поляков і його гордість - талановита учениця, студентка 3 курсу бакалаврату НТУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" Юлія Цимбал, майбутній фахівець з сучасних інформаційних технологій (фото 17 жовтня 2019 р.)

 

 Про творчу співпрацю науковців і викладачів Центру з студентами і аспірантами Київського національного університету імені Тараса Шевчека йдеться тут => 
 
 

ЛОКТЄВ Вадим Михайлович — академік НАН України, академік-секретар Відділення фізики і астрономії НАН України

 

Як вітчизняним науковцям відстояти своє право на улюлену професію? Як уберегти Національну Академію наук України від руйнації некомпетентною корумпованою владою і жадібними  до швидкого збагачення олігархами?  => читай тут 

 

А як фінансується діяльність науковців в інших країнах, наприклад, в Росії? 

 

Долучаймося до обговорення:  Локтєв В.М. НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК В ЕПОХУ ЗМІН: РЕФОРМУВАТИСЯ ЧИ НЕ РЕФОРМУВАТИСЯ?

How to write a successful proposal in Horizon 2020? Робочі матеріали навчального семінару для науковців і викладачів вишів, який відбувся 17 жовтня 2018 року в приміщенні МОН України

 

Співробітники Центру - доцент кандидат фізико-математичних наук Распопов В.Б. і старший викладач Поляков В.В., - стали учасниками навчального семінару “How to write a successful proposal in Horizon 2020?” за програмою міжнародної співпраці вітчизняних науковців з колегами в країнах ЄС. Організатор семінару - МОН України.

Науково-навчальний центр прикладної інформатики Національної академії наук України - співорганізатор циклу міжнародних науково-практичних конференцій «Відкриті еволюціонуючі системи», які відбулися в 2002-2016 роках. В числі співорганізаторів попередньої IV конференції (Україна, м. Ніжин, 2016 р.) були заявлені такі виші і НДІ України - Національний університет біоресурсів і природокористування України, Ніжинський агротехнічний інститут, Маріупольський державний університет, Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України, а також закордонні університети і НДІ - Поліський державний університет (Білорусь), Інститут агробіотехнологій Латвійського сільськогосподарського університету (Латвія), Нижнєвартовський державний університет (Російська федерація), Дослідницький центр «SoftWareCreative Korea» університету Донгсу (Південна Корея). Нині Оргкомітет конференцій здійснює план заходів щодо підготовки до проведення наступної V Міжнародної науково-практичної конференції «Відкриті еволюціонуючі системи» (2020 р.). 

 

IV OES
Cпівробітники Центру є учасниками постійно діючого міждисциплінарного науково-методологічного семінару "Відкриті еволюціонуючі системи"який працює в Києві під керівництвом доктора фізико-математичних наук професора Дубка В.А. За його ініціативою вже було проведено чотири Міжнародні науково-практичні інтернет-конференцій "Open Evolving Systems",  в роботі яких прийняли участь науковці з різних країн світу. В нинішніх умовах швидкоплинного сьогодення, яке переживає Україна і світ, на часі - проведення наступної V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Open Evolving Systems", що допоможе фахівцям знайти відповіді на чисельні виклики, які характерні для сучасного буття.
 

Центр освіти дорослих на базі ТНУ імені В. І. Вернадського, з яким Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України підтримує партнерські дружні стосунки, вже розпочав свою роботу в Києві: в найближчий час відкриється набір на перші безоплатні навчальні курси:

metody-osvity-dorisli

На відео: Вручення державного сертифікату - Свідоцтво про підвищення кваліфікації з дисципліни "Сучасні методи освіти дорослих", - викладачам НУЦ ПІ НАН України доценту кандидату фізико-математичних наук Распопову В.Б і старшому викладачу Полякову В.В., які  влітку ц.р. вдосконалювали  професійну педагогічну майстерність в Центрі освіти дорослих ТНУ імені В.І.Вернадського (м. Київ)

 

Співробітники Науково-навчального центру прикладної інформатики НАН України - директор Центру доцент кандидат фізико-математичних наук Распопов Віктор Борисович, доцент кандидат фізико-математичних наук  Ткачов Ігор Іванович і старший викладач Центру Поляков Віталій Віталійович, - активні учасники міжнародного форуму науковців і викладачів, який відбувся в Києві 8 - 9 червня 2018 року

 

  На фото: доцент к.ф.-м.н. Ткачев І.І. (НУЦПІ НАН України), професор д.ф.-м.н. Ганчерьонок І.І. (ІПНК НАН Білорусії), чл.к. професор д.ф.-м.н. Кордюк О.А. (КАУ НАН&МОН України), доцент к.ф.-м.н. Распопов В.Б. (НУЦ ПІ НАН України) - учасники Міжнародної конференції "Reforming European Higher Education - From Policy to Practice" (Київ , Україна , 8–9 червня 2018 р.)

Для налагодження співпраці науковців і викладачів Центру з колегами, які працюють в дослідницьких університетах і вишах в країнах ЄC, СНГ, науково-педагогічні співробітники НУЦ ПІ НАН України активно долучилися до роботи міжнародного форуму, який 9-10 червня ц.р. відбувся в Україні за спонсорської підтримки DAAD (ERASMUS+).

 

На фото: доцент к.ф.-м.н. Ткачев І.І. (НУЦПІ НАН України), професор д.ф.-м.н. Ганчерьонок І.І. (ІПНК НАН Білорусії), чл.к. професор д.ф.-м.н. Кордюк О.А. (КАУ НАН&МОН України), доцент к.ф.-м.н. Распопов В.Б. (НУЦ ПІ НАН України) - учасники Міжнародної конференції "Reforming European Higher Education - From Policy to Practice" (Київ, Україна, 8–9 червня 2018 р.)

 

Детальніше про мету цього міжнародного Форуму науковців і викладачів вишів, програму його роботи - див. тут =>

Фотонарис з Форуму - див. тут =>

Напередодні міжнародного Форуму 24 травня 2018 року в Києві відбувся Круглий стіл "Інструменти мотивації на персональному, інституційному, національному рівнях в контексті розвитку системи внутрішнього забезпечення якості у вищій освіті", активними учасниками якого стали науковці і викладачі  НУЦ ПІ НАН України. Програма обговорення  => тут.

 

В українській столиці з 2016 року запрацювала Школа програмування, яка готує ІТ-професіоналів світового рівня. Цей фантастичний проект дає змогу зазирнути у те, якою буде освіта майбутнього. Формат списаний зі знаменитої французької Ecole 42, а спонсором виступає недержавний Фонд Василя Хмельницького. Від бажаючих - творчої молоді в віці від 18 до 30 років, - вчитися тут немає відбою, тим більше що навчання – безоплатне. Технопарк розмістився в одній із колишніх промзон Києва, на території порізаного на металобрухт Київського мотоциклетного заводу, який фактично вже давно припинив своє існування, - ще з буремних часів Перебудови і становлення Незалежності України.

 Ще відео репортажі від Олексія Ступіна, які зацікавлять студентів-програмістів => #1 , #2 , #3 ...

 

10-11 лютого 2018 року з ініціативи Київського академічного університету НАН України та МОН України (КАУ) відбулись олімпіади з фізики, математики й інформатики для старшокласників. Переможців урочисто нагородили 19 лютого 2018 року.

Співорганізатором усіх цих заходів, що пройшли на території столичного інноваційного містечка UNIT.City, став освітній проект uData School. Олімпіаду з інформатики, до того ж, підтримали Київський природничо-науковий ліцей №145 і Освітній проект «Школа програмування та інформаційних технологій». Оброблення результатів олімпіади з інформатики виконувалося за допомогою програми Dots (автор – М.О. Арзубов, Академічна гімназія №45, м. Харків).

До участі в олімпіадах було запрошено учнів 10–11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів (усього – близько 90 осіб), які посіли перші 30 місць із відповідних дисциплін під час ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади (м. Київ).

Змагання дали змогу кожному школяреві поринути в світ науки, випробувати свої сили у розв’язанні складних задач і навіть запропонувати власні оригінальні способи їхнього розв’язання. Задачі підготували фахівці КАУ та викладачі механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також вчителі Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва, Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» та Академічної гімназії №45 м. Харкова.

Аби полегшити талановитим юним програмістам  МАН України, академічно обдарованим підліткам швидко інтегруватися до Європейського науково-освітнього простору, в Києві діє програма „Європейські Університети”, що співпрацює з кращими університетами Польщі і Чехії.

"Майбутнє української науки": якими винаходами школярі вражали журі МАН ( У Києві представили найкращі винаходи учнів Малої академії )

 

Сторінка 1 з 3